Prawnik Biznesowy

Mówi się, że prawnicy rozwalają umowy i uwielbiają się wykłócać. Prawnik Biznesowy to projekt w ramach którego prawnik wie kiedy się odezwać i co powiedzieć

Kategorie usług

Wybierz odpowiednią dla Ciebie kategorię i dowiedz się więcej o wybranej usłudze
Audyt przed zakupem
Chcesz zakupić działkę lub budynek i potrzebujesz sprawdzić wszystko od strony formalnej ? Zajmujemy się takimi zleceniami, w tym przygotowaniem umowy i pozyskaniem wszystkich dokumentów.
Plan miejscowy

Przeznaczenie Twojej nieruchomości zależy od tego dokumentu. Zajmujemy się kompleksowo tym zagadnieniem. Zaskarżanie planu, wnioski do zespołu tworzącego nowy plan, renty planistyczne i wszystkie inne zagadnienia z tym związane.

Spory o nieruchomość

Sprawy związane z odzyskaniem utraconego mienia, przebiegiem granic, regulowaniem praw służebności, naruszenia posiadania. Zajmujemy się tego typu sprawami od wielu lat.

Bezpieczny zakup lub sprzedaż

Jeżeli chcesz zakupić lub sprzedać nieruchomość, ale obawiasz się, że gdzieś w umowie są haczyki, zleć nam zastępstwo negocjacyjne. Sprawdzimy umowę, weźmiemy na siebie poprawki i doprowadzimy sprawę bezpiecznie do końca.

Proces inwestycyjny

Uzyskanie pozwolenia na budowę, obrona przed osobami, które chcą zablokować Twoją budowę, zapewnienie spokojnego przebiegu.

Umowy najmu i dzierżawy

Tego typu umowa powinna być szlifowana przez lata praktyki. Odpowiednie postanowienia przychodzą zarówno z wiedzą prawną jak i doświadczeniem kreowanym przez problemy osób przychodzących do nas po poradę. Przygotujemy ją dla Ciebie korzystając z tego doświadczenia.

Premia kompensacyjna

Lokatorzy z przydziału, czy należy mi się odszkodowanie? Owszem, tylko nazywa się premia kompensacyjna i możesz ją wykorzystać na remont swojego budynku. Wąska specjalizacja którą się zajmujemy.

Sprawdź co nas wyróżnia

Dowiedz się, w jaki sposób działamy i co nas wyróżnia na tle innych pośredników i prawników.