Prywatny Pośrednik

Nowa jakość pośrednictwa. Koniec z pośrednikami nagabywaczami, nie znającymi prawa, rynku czy bez bazy klientów. Twój osobisty pośrednik pracuje dla Ciebie.

Jak działamy

Wybierz odpowiednią dla Ciebie kategorię i dowiedz się więcej o wybranej usłudze
Znamy rynek
przez ponad 10 lat naszych doświadczeń działo się wiele od flipów, przez short rent, po REITy, kto wie, co pokażą kolejne lata. Od początku uczestniczymy w tych procesach jako prawnicy lub pośrednicy
Sprawdzanie produktu
poznajemy sprzedawany produkt bardzo drobiazgowo. W przypadku nieruchomości najpierw przeprowadzamy badanie jego potencjału zarobkowego czy to nieruchomości czy też fabryki, sprawdzamy dokumenty i przygotowujemy umowy.
Profesjonalny fotograf

zawsze dokładnie fotografujemy sprzedawany produkt. W przypadku nieruchomości naszym specjalista jest profesjonalny fotograf. 

Siatka znajomości
sprzedaliśmy już wiele mieszkań, działek, kamienic i wielu z naszych Klientów nadal często oczekuje od nas tzw. cynków o ciekawych nieruchomościach. Zbudowaliśmy już pokaźną siatkę
Marketing i oferty
w zależności od rodzaju produktu na sprzedaż, niektóre z nich wymagają aktywnej promocji w rodzimych portalach jak np. otodom, olx, facebook. Inne oferty wymagają cichego i poufnego działania w drodze wymiany informacji. W przypadku ofert międzynarodowych korzystamy z JamesEdition oraz LuxuryEstate.
Negocjacje
pokazujemy produkt, omawiamy jego cechy i negocjujemy ceny. Klient, po przeprowadzeniu procesu ustalenia ceny ofertowej i końcowej, nie musi uczestniczyć w procesie. Po to zaufał nam, by odzyskać swój czas.
Dokumenty
zajmujemy się pozyskaniem wszystkich dokumentów sprzedażowych. Przy niektórych potrzebna się współpraca z właścicielem, ale zwykle kończy się ona na udzieleniu pełnomocnictwa i udostępnieniu kluczy do mieszkania
Dopinanie umowy
sprzedaż dokonuje się w momencie kiedy klient otrzymuje zapłatę. Często bywa tak, że jest jeszcze wiele czynności, dokumentów, wypłat z depozytu przekazania nieruchomości

Sprawdź co nas wyróżnia

Dowiedz się, w jaki sposób działamy i co nas wyróżnia na tle innych pośredników i prawników.

Sprzedane nieruchomości

Wieliczka

Biuro z najmem zwrotnym

Jedna z ciekawszych sprzedaży, gdyż właściciel chciał od razu wynająć nieruchomość od nowego nabywcy i dalej prowadzić tam działalność. Był to lokal w Wieliczce z tego względu rynek wydawał się trudniejszy niż w dużym mieście. Proces trwał kilka miesięcy i początkowo otrzymywaliśmy bardzo nieatrakcyjne oferty. Ostatecznie jednak udało się znaleźć nabywcę za cenę która satysfakcjonowała obie strony.
Bronowice

Super szybka sprzedaż mieszkania 50 m2

Jeżeli cena jest odpowiednia, nie będzie trudności ze sprzedażą mieszkania w bardzo szybkim tempie. Nabywca znalazł się w 3 dni, bez ogłoszeń, bez negocjacji. Taka była potrzeba Klienta. Mieszkanie na Bronowicach, w dobrej cenie zostało sprzedane w 7 dni.
Stare Miasto, Kraków

Hotel na starym mieście w Krakowie

Właściciel kamienicy chciał ją pierwotnie sprzedać. Poznaliśmy się przez wspólnego znajomego. Przekonałem właściciela, że budynek ma ogromną wartość pod kątem wynajęcia i dzięki temu może być go łatwiej sprzedać. Przedstawiłem mu moich Klientów zajmujących się najmem krótkoterminowym. Stronom nie udało się porozumieć co do stawki, jednakże poszukiwałem dalej. Ostatecznie budynek udało się wynająć pod hotel za stawkę w którą sam nie mogłem uwierzyć. Proces trwał 3 miesiące.
Bieżanów, Kraków

Działka deweloperska Kraków-Bieżanów

Właściciel chciał sprzedać nieruchomość. Niestety na warunkach jakie chciał osiągnąć nie było to możliwe w czasie wyznaczonym w zleceniu. Traf chciał, że Klient Kancelarii zechciał tę nieruchomość nabyć jakiś czas później. Prowadziliśmy obsługę prawną transakcji.
okolice ul. Emaus w Krakowie

Działka Deweloperska na Woli Justowskiej

Dokładna lokalizacja i metraż podlegają poufności. Transakcja odbyła się na poziomie 200 tys. zł za ar. Na tymże terenie powstaje obecnie jedna z bardziej eleganckich inwestycji na Woli Justowskiej w Krakowie. Moim zadaniem było zebrać wszystkich współwłaścicieli i przekonać ich do transakcji, co się udało i przyznaje – było trudnym zadaniem. Proces trwał 3 miesiące
ul. Zamoyskiego, Podgórze

Luksusowa kamienica Podgórze

Miejska willa z ogrodem w centrum Podgórza. Kamienica była przedmiotem wielotygodniowych negocjacji i rozmów prawniczych, a także długotrwałego audytu prawnego. Osobiście zapewniłem prawidłowy jego przebieg. Klientowi świadczyłem obsługę prawną.