Kamil
Berrahal

To co dobre, powstaje z wysiłkiem, ale czasem mamy po prostu szczęście

Specjalizuję się w:

Nieruchomości

Spółki

Obrót
gospodarczy

Prawo cywilne

Spadki

Obsługa
deweloperów

Umowy o roboty
budowlane

Radca Prawny

Cześć jestem
Kamil Berrahal

Od 2010 roku pracuje w nieruchomościach. Od 2014 jestem radcą prawnym.

Interesuje mnie stosowanie prawa w biznesie. Regułki, kłótnie o rację i udowadnianie sobie kto ma większa wiedzę – to nie do końca moja bajka. Zajmuje się również analizą gruntów pod komercję, biurowce, mieszkania i domy. Z chęcią pomogę Ci w zakresie wiedzy prawno-nieruchomościowej oraz pośrednictwie w sprzedaży.

Wybrane sprawy

Umowa na budowę 40 tys m2 PUM Kraków

Transgraniczne dziedziczenie kamienic (RPA, Polska, Wielka Brytania)

Negocjacje budowy sklepu wielobranżowego w Krakowie

Umowa inwestycyjna na ponad 150 mln złotych

Jeden z pierwszych pre packów w Polsce

No data was found

Sprzedane nieruchomości

Poniżej znajdziesz przykładowe transakcje z całej kariery Kamila
Wieliczka

Biuro z najmem zwrotnym

Jedna z ciekawszych sprzedaży, gdyż właściciel chciał od razu wynająć nieruchomość od nowego nabywcy i dalej prowadzić tam działalność. Był to lokal w Wieliczce z tego względu rynek wydawał się trudniejszy niż w dużym mieście. Proces trwał kilka miesięcy i początkowo otrzymywaliśmy bardzo nieatrakcyjne oferty. Ostatecznie jednak udało się znaleźć nabywcę za cenę która satysfakcjonowała obie strony.
Bronowice

Super szybka sprzedaż mieszkania 50 m2

Jeżeli cena jest odpowiednia, nie będzie trudności ze sprzedażą mieszkania w bardzo szybkim tempie. Nabywca znalazł się w 3 dni, bez ogłoszeń, bez negocjacji. Taka była potrzeba Klienta. Mieszkanie na Bronowicach, w dobrej cenie zostało sprzedane w 7 dni.
Stare Miasto, Kraków

Hotel na starym mieście w Krakowie

Właściciel kamienicy chciał ją pierwotnie sprzedać. Poznaliśmy się przez wspólnego znajomego. Przekonałem właściciela, że budynek ma ogromną wartość pod kątem wynajęcia i dzięki temu może być go łatwiej sprzedać. Przedstawiłem mu moich Klientów zajmujących się najmem krótkoterminowym. Stronom nie udało się porozumieć co do stawki, jednakże poszukiwałem dalej. Ostatecznie budynek udało się wynająć pod hotel za stawkę w którą sam nie mogłem uwierzyć. Proces trwał 3 miesiące.
Bieżanów, Kraków

Działka deweloperska Kraków-Bieżanów

Właściciel chciał sprzedać nieruchomość. Niestety na warunkach jakie chciał osiągnąć nie było to możliwe w czasie wyznaczonym w zleceniu. Traf chciał, że Klient Kancelarii zechciał tę nieruchomość nabyć jakiś czas później. Prowadziliśmy obsługę prawną transakcji.
okolice ul. Emaus w Krakowie

Działka Deweloperska na Woli Justowskiej

Dokładna lokalizacja i metraż podlegają poufności. Transakcja odbyła się na poziomie 200 tys. zł za ar. Na tymże terenie powstaje obecnie jedna z bardziej eleganckich inwestycji na Woli Justowskiej w Krakowie. Moim zadaniem było zebrać wszystkich współwłaścicieli i przekonać ich do transakcji, co się udało i przyznaje – było trudnym zadaniem. Proces trwał 3 miesiące
ul. Zamoyskiego, Podgórze

Luksusowa kamienica Podgórze

Miejska willa z ogrodem w centrum Podgórza. Kamienica była przedmiotem wielotygodniowych negocjacji i rozmów prawniczych, a także długotrwałego audytu prawnego. Osobiście zapewniłem prawidłowy jego przebieg. Klientowi świadczyłem obsługę prawną.